neděle 31. července 2011

Narozky - 3 roky

Tak dneska to bude veselejší, protože slavíme narozky. Mišíkovi jsou 3 roky!

Míšu sice podobné události moc neberou, ale dneska byl v obzvláště dobrém rozmaru. Tak nejprve dostal dort a knížečku krtečka (už má doma snad všechny díly).
Krade z myšek ouška a ocásky :-) 


Pak takovou provlékačku nebo jak to mám nazvat. Ona se mu líbila už v obchodě, tak mu jí mamka koupila a dostal jí k narozkám :-).


Potom dostal vzdělávací hry s barvami a tvary (jsem nečekal, že ho vůbec zaujmou).

A kupodivu ho zaujaly. Nejvíc kolečka v "šablonách". Zatímco my jsme dloubali kolečka ze šablony ven a dávali je podle barev na duhu, tak on je bral a dával zase zátky do šablony :-).Tvářil se u toho strašně důležitě :-).


Skládání tvarů se mu také docela líbilo (budeme mít co trénovat).

  No a nakonec dostal magnetické kuličky (on má magnety hrozně rád :-)).


Udělal si z nich náramky a ukazoval jak mu to sluší :-)

Pak následoval oblíbený oběd v oblíbené jídelně (byl naprosto vzornej, jindy máme co dělat ho ukočírovat) :-) .A nakonec procházka v dešti (mohl házet kamínky do louží :-), takže nadšení maximální).
Dnešní den dopadl nad očekávání dobře :-).

7 komentářů:

 1. Tak to přejeme Mišíkovi k jeho narozeninám vše nejlepší a hlavně pořád tu bezva náladu, jakou měl v den svých narozenin. Dárky s dortíkem vypadají úžasně. Je bezva, když dárky dítě zaujmou a jen je tak bez povšimnutí neodloží. Tak ještě jednou Mišíkovi všechno nejjjjjjjjj!!!!

  OdpovědětVymazat
 2. Mišíkovi vše nejlepší k narozeninám. Je to krásný kluk. :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Moc díky za přání. Určitě mu je vyřídim.

  OdpovědětVymazat
 4. Všechno nej nej nej k narozeninám. Krásné dárečky.

  OdpovědětVymazat
 5. Taky přeji dotatečně Mišíkovi všechno nejlepší:-) Je to prima, když si narozky tak pěkně užil:-)

  OdpovědětVymazat
 6. perfect age to start teaching you how to suck cock,pull down my zipper, reach in my undies and pull it out, take it in your warm, soft, wet little mouth, lick and suck it like a good toddler until I cum, open your mouth so I see the cum then swallow, I love getting sucked off by little boys

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. took my nephew camping 2 weeks ago he is 6, 2 weeks of mutual c--k sucking and sleeping together, I started him early I put my c--k in his mouth and came when he was a month old, he will be 7 soon I plan on taking his anal virginity soon

   Vymazat