čtvrtek 4. srpna 2011

Výlet na hřiště

Jelikož mám dovolenou, tak jsme jeli s Míšíkem na velké dětské hřiště. Cesta začínala jako vždy házením kamínků do louže (většinou si sbírá kamínky do zásoby již cestou a docela se u toho nadře. Má jich totiž moc a pořád mu padají :-), no tváří se u toho jako by sbíral zlato.)  Tentokrát byl zaměstnán rohlíkem, tak kamínek pobral jenom jeden a našla se i louže :-).  
    
  Pak jsme došli (lépe řečeno jsem ho donesl, protože odmítal opustit louži dobrovolně) na hřiště.

  

Tam mě nacpal do skluzavky, tak jeden exkluzivní snímek, jak se mi směje :-).Tady  zkoumá skluzavku pro velké děti.


Potom uviděl, že nafukují obrovskou „trampolínu“, tak tam musel jít. Problém byl, že jí teprve nafukovali, takže se tam ještě nesmělo. Největší problém je, jak mu to vysvětlit. No stručně řečeno jsem nemohl fotit, neboť jsme dělali vztek-šou pro pobavení všech ostatních :-). Po chvíli se konečně dočkal a mohl si jít vyzkoušet trampolínu. 

To je pro dnešek vše. Budu muset něco vymyslet na další dny, protože se začíná nudit a to je s ním vždycky k nevydržení :-).

4 komentáře:

 1. Tak to je teda krásné hřiště!!! Ono to s tím vysvětlováním je fakt složité. Sárinka to nepochopí, že musí počkat a Lukášek to zase pochopí, ale následuje obrovský řetěz otázek, proč se to připravuje až teď a co je to za lidi atd. Někdy si říkám, co je lepší:-)

  OdpovědětVymazat
 2. Hezké hřiště, krásné fotky.

  OdpovědětVymazat
 3. Kdybyste měli cestu do Českých Budějovic nebo ještě lépe do Hluboké nad Vltavou (třeba na zámek nebo do ZOO), tak dejte vědět, určitě Vám hřiště ukážu :-).

  OdpovědětVymazat
 4. Jé, tak to je hodně daleko, ale děkujeme za nabídku:-)

  OdpovědětVymazat