středa 28. září 2011

Na pouti a v ZOO

V neděli byla u nás pouť. Počasí bylo nádherné a Míša byl kupodivu ochotný sedět v kočárku. Nejprve jsme projeli stánky, kde co mají. Mišík koukal, kde se na jeho oblíbených místech vzalo tolik stánků a lidí, ale celkem to bral. Poté jsme se vraceli, že koupíme nějakou mlsku. Míša najednou vylezl z kočáru a šel ke stánku s mlskami. Zajímavé čeho si děti hned všimnou :-). Tam tedy dostal perníkové srdce a šel si ho sníst opět do kočárku.

 Následky konzumace jsou vidět na všech fotkách :-), ale co by mu člověk nedopřál, když si pro něj sám došel a nebál se ani davu lidí.
Poté jsme se vydali na obhlídku atrakcí. Všude se přeřvávala "hudba", takže jsme moc nepočítali, že Míša bude ochoten v tom davu a kraválu opustit kočár.


Mišík ale opět překvapil. U nafukovacího hradu vystoupil z kočáru a začal si zouvat sám od sebe boty. To jsme koukali, jak na to přišel. Asi to má spojené s trampolínou na hřišti, kde se musí také zouvat :-). Tak jsme ho vypustili do hradu.

Chvilku se bál, ale pak tomu přišel na chuť a řádil v míčkách :-). Aby jsme ho dostali pryč, musel jsem ho jít odlovit :-).

Poté jsme přišli k dalšímu hradu, tentokrát prolézacímu. Tam už šel Míša bez váhání a ani mu nevadili ostatní děti. Dříve jak někde bylo moc dětí, tak tam odmítal jít. Možná, že se začíná projevovat vliv školky :-).

V hradu prolezl několikrát dokola všechny možné cesty. Asi po čtvrt hodině byl úspěšně odloven, už toho měl také dost :-).

V Zoo  
Dneska jsme využili dne volna a vyrazili do ZOO v Hluboké nad Vltavou. Míša byl dneska v dobrém rozmaru a docela si všímal zvířátek a ukazoval. To je u něj co říct, většinou mu jsou zvířátka zcela ukradená a zajímá ho pouze automat na pití a informační tabule :-).

Dneska ho nadchly vydry. Koukal na ně přes sklo a ony dováděly pár centimetrů od něj. To se mu hrozně líbilo :-).

 Dále ho nadchla cedule, se kterou se může otáčet  :-).
 Po velké procházce je potřeba doplnit energii.

 Po nabrání sil hurá do dětského koutku.

Tam ho kupodivu zaujaly malé kozy. Nejdřív se jich trochu bál, ale nakonec mu to nedalo a šel si je i pohladit :-).

 To je pro dnešek vše.

4 komentáře:

 1. A já jsem říkala, co to má na puse. :-)
  Míša je statečný kluk, když se nebojí. A přejeme mu vše nejlepší k dnešnímu svátku. :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Díky za přání, určitě vyřídím.

  OdpovědětVymazat
 3. Tak mi už přání k svátku nestíháme, ale přesto se dodatečně připojujeme. Míša je opravdu šikulka a ve školce se určitě mnohému přiučí. Někdy jsme koukali, co vše se dá odpozorovat, ale vždy v tom dobrém.

  OdpovědětVymazat
 4. Misik je velký šikula...do skákacího hradu Jenda nejde ani násilím... super fotky.

  OdpovědětVymazat