sobota 21. ledna 2012

Hopsárium

V Českých Budějovicích je "nová" atrakce pro děti tzv. "Hopsárium". Slyšel jsem na něj samou chválu, tak jsme to vyrazili s Míšou otestovat na vlastní kůži. Pro Míšu to byla odměna za úspěšně zvládnutou prohlídku u paní zubařky.

Míša nemá příliš v lásce neznámá místa, tak jsem byl celkem zvědav, co tomu řekne. Na parkovišti, kde nikdy nebyl, normálně vystoupil a šel za ruku (to normálně nedělá ani tam, kde to zná). Pak vyšel vzorně schody a vešli jsme na recepci. Míša vůbec nečekal až vyřídím potřebné věci a rovnou běžel na atrakce. V tomto obrovském prostoru se zorientoval okamžitě. Po zaplacení jsem ho tedy musel odlovit ze skákacího hradu a sundat mu alespoň boty a bundu. Fotky jsou z mobilu, tak jsou bohužel dost rozmazané (Míša neustále hopsal :-)).

Nejvíc se Míšovi líbil nafukovací hrad v podobě žraloka. Když se mu vlezlo do pusy, tak se dalo vnitřkem sklouznout do jeho útrob. Aby to bylo zajímavější, tak žralok občas zavřel tlamu, což se Míšovi hrozně líbilo. Míša se kupodivu odvážil do tlamy vlézt a a úspěšně se i sklouznul :-).


  Další nafukovací hrad byl v podobě pirátské lodi.

  Tam ho zaujala bedna s pokladem. Je moc šikovný, chtěl si ji odnést domů :-).


A samozřejmě musel svést bitvu o poklad s piráty.V hopsáriu nemůžou chybět míčky :-).

A zase míčky ...

Krom míčků, jsme ještě stihli prolézt několikrát labyrint a vylézt asi 3x všechny horolezecké stěny. Při tom výkonu nemohla chybět ani pauza na svačinu :-).

 Hopsárium tedy mohu doporučit jak pro děti, tak i pro dospělé :-). Míša byl z toho akorát trochu "přezážitkovaný", tak pak celou noc skákal i ve spaní.

3 komentáře:

 1. Míša je šikula...ani si nedovedu představit, zda by tam šel Jenda. Tipuji, že ne. NIKDY jsme ho nedostali ani na skákací hrad. Nádhera.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Míša dřív skákací hrady také nechtěl. Pak se jednou překonal (na pouti) a od té doby je zbožňuje. On má kolikrát spíš strach to zkusit a je třeba ho občas pošoupnout :-).

   Vymazat
  2. Hopsárium vypadá nádherně a je bezva, že si ho Míša dokáže užít.

   Vymazat