pondělí 12. března 2012

Stěhování

Loni jsme se rozhodli řešit naší bytovou situaci, koupí nového a hlavně většího bytu. Byt bohužel ještě není zcela hotov, stavební firma nějaké termíny neřeší a v tomhle státě se nedovoláte ničeho. To jsem ale odbočil.

Důležité je, že konečně máme alespoň klíče a můžeme Míšu pomalu začít připravovat na nové bydlení. Asi budete souhlasit, že stěhování je poměrně zásadní změna v životě autíka. Snažíme se to tedy Míšovi co nejvíce ulehčit a přechod do nového bytu bude pozvolný.

Tento víkend jsme potřebovali přestěhovat pár věcí, nakoupit dlažbu a vůbec si ten byt v klidu prohlédnout :-). Hlídání tedy zajišťovala babička s tetou.

Protože bylo nádherně, vzali Míšu do ZOO. 

Zvířátka ho příliš nezaujala, zato prolézaček si užil bohatě :-).


Po návratu ze ZOO jsme Míšu vzali na procházku do nového bytu. Zatím ho tam bereme jenom na chvilku a vždycky mu tam vezmeme nějakou hračku, aby se tam měl na co těšit.

Míša se v novém bytě zorientoval celkem rychle :-). Jako správný chlap nám chtěl hned pomáhat s montováním :-).

Pak našel metr a šel si přeměřit terasu. Vypadal spokojeně, tak terasa asi dobré :-).

Ještě zkoušel, jestli se dá z terasy vyhodit míček a bohužel dá :-).

Ve svém budoucím pokojíčku si oblíbil hlavně fazolky. Sypal je všude na podlahu a nosil do vany :-). Dělníci asi budou koukat, kde se tam všude vzalo tolik fazolí :-).

Zatím to tedy vypadá dobře, Míšu byt zaujal a to je až nečekaný úspěch :-). Teď nás čeká spousta zařizování a Míša u toho samozřejmě nemůže chybět :-).
Mějte se fajn, my jdeme s Míšou montovat nábytek, tak pokud to přežiju, brzy bude na blogu další příspěvek :-).

3 komentáře:

  1. My jsme se stěhovali, když byly Elišce 3 roky a taky byl přechod pozvolný. Přesto asi 2 dny brečela, že chce DOMůůůů. Zvládnete to. Držím palce.

    OdpovědětVymazat
  2. Gratulujeme k novému bydlu,ona je to zásadní změna v životě celé rodinky,nejen autíka,užíjte si zařizování a těšíme se na fotečky:-)

    OdpovědětVymazat