pondělí 30. dubna 2012

Mišík řádík

Míša má nyní období, kdy se mu vůbec nechce chodit na procházky. Asi to souvisí s přestěhováním, kdy jsme mu změnili jeho oblíbené trasy.
Navíc má Míša panickou hrůzu z návratu do starého bytu. Vůbec nechce chodit do té části města, kde jsme dříve bydleli (pak se v tom autismu vyznejte).
Postupně mu vytváříme nové trasy, tak snad to časem překoná.


Další zvláštností je, že Míša nechce chodit hlavním vchodem. Mnohem raději chodí přes sklepy. Proč se mu hlavní vchod nelíbí, zůstává záhadou.
Jinak je v novém bytě spokojený. Našel si spousta nových úžasných způsobů, jak rodiče dostat do blázince :-).

Tak nejnovějším hitem je pouštění nahraných pořadů na počítači buď zpomaleně nebo naopak zrychleně.
Schválně si zkuste poslouchat jeden díl AZ-kvízu 100x dokola. Víme přesně na co se bude moderátorka ptát i co budou soutěžící odpovídat.
No a teď si to 3x zpomalte. Položení jedné otázky a zodpovězení odpovědi trvá pět minut :-). Po druhé otázce už máte chuť uškrtit moderátorku i oba soutěžící :-).
Míšu to ovšem fascinuje a hltá každou slabiku, tak snad mu to alespoň pomůže v rozvoji řeči neboť ta je zatím na nule.

Další zábavou je strkání věcí do trouby. Poctivě otevřel všechny krabičky s patronami do pressovače a vyskládal je do trouby :-). Před pečením musíme tedy důkladně prohledávat troubu neboť krom patron, do ní schovává míčky, hopíky a další hračky.

Kdyby Vám někdo tvrdil, že se autík neumí smát, tak tady je jasný důkaz, že je to nesmysl. Nejlepší zábava dne, zastlat mamku do gauče :-).

No a ještě lepší zábava byla, ukrást mamce ponožky a nandat si je na nohy. I když to tak nevypadá, tak v té flašce má opravdu jenom vodu se šťávou :-).


Krom řádění, pomáhal mamce zalévat muškáty. Zalévání je jeho oblíbená činnost, již od malička pořád někde lije vodu :-).


A na závěr jedna fotka z dnešního rána. Při snídani se na nás přišla podívat jedna zvědavá veverka, tak se jí mamce povedlo vyfotit z okna :-).


Mějte se fajn a přeji hodně vysmátých zážitků :-).

3 komentáře:

 1. Nádherná veverka. Jenda měl zase období, kdy všechno házel do koše nebo do záchodu... To ta trouba je snad pořád lepší. Kolikrát jsem lovila hračky v záchodě a párkrát jsem běžela do popelnice hledat druhou botu.
  S našimi autíky se člověk nenudí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Záchod a odpadkový koš už jsme také měli :-). Naštěstí ho to už přešlo. Teď vede trouba, akorát doufáme, že se mu jí nepovede v nestřežený okamžik zapnout.

   Vymazat
 2. Jééé no my zase všechno házíme za skříně ,pod postel a za komody...hlavně tam kde to nebude vidět,Justy totiž když něco nechce,třeba lízátko už jí nechutná,tak je musí zahodit tam kde nebude vidět,jinak jí to vzteká,ted jsem vyklízela za komodou a je to šílený co tam toho bylo:-(Ještě že tady nemáme mravence....:-)

  OdpovědětVymazat