pondělí 2. dubna 2012

Návštěva pohotovosti

Opět po nějaké době pár zpráv. Minulý týden byl celkem akční. Míša lezl ve školce kam neměl a zůstal viset za nohu. Následoval řev a na nohu poměrně dost kulhal.
Museli jsme tedy pro něj dojet a hurá na pohotovost. Asi si dokážete představit návštěvu pohotovosti s autíkem :-). 
Jako první jsme šli k nějaké paní doktorce. Ta mu koukla na nohu a poslala nás hned na rentgen. Míša samozřejmě nechápal co se děje a byl notně rozladěn. Po chvilce čekání, jsme šli tedy na rentgen. Tak tady už se Míšovi nelíbilo vůbec. Asi nejlepší hláška byla od laborantky, uklidněte si ho, jinak nic nevyfotíme. Jo jo, asi to vypadalo, že nás hrozně baví, nechat ho řvát a zmítat sebou :-).
Samozřejmě se neuklidnil a bylo ho nutné násilím přidržet. Já se mu ani nedivím, laborantka mu dávala bolavou nohu do různých poloh a tak od něj těžko mohla čekat nějakou spolupráci. Nakonec se zdařilo, ale ven jsme šli propocení jako myši :-). 
Pak následovalo čekání na výsledky. Míšovi trvalo poměrně dlouho než se uklidnil, tak měli ostatní čekající o zábavu postaráno. Naštěstí tam byla televize, tak Míša alespoň jedním okem koukal. Dávali tam zrovna nějaký seriál z pohotovosti, jak se hrabou v lidech. Pro čekající na pohotovosti ideální seriál :-). Asi jako když dávají v letadlech katastrofické filmy o pádech letadel :-). Naštěstí Míša to moc nerozlišuje, hlavně když to hraje.

Kupodivu jsme čekali jenom chvilku a Míša šel s mamkou do ordinace. Já čekal venku, ale dle zvuků vycházejících z ordinace se ošetření Míšovi příliš nezamlouvalo. Naštěstí nic zlomeného nebylo, jenom pohmoždění, tak dostal stahovací obvaz a hurá domu. No co vám budu povídat, doufám, že pohotovost nebudeme navštěvovat příliš často :-). Míša kulhal asi tři dny, teď už řádí na plný výkon :-).

Tak a také nějaké informace o našem pozvolném stěhování. Míšovi se v novém bytě docela líbí, ale zatím to bere jen jako návštěvu. 

Aby se zabavil, tak dostal na terásku mini pískoviště s pískem. To byl nadšený, písek a sypání to je něco pro něj :-).
Už se také Míšovi začíná rýsovat pokojíček. Tady si přeměřuje, jestli jsme ten kapsář dali správně :-).
A tady už má svoje křesílko a hlavně nouzově zrychtovanou televizku s pohádkami. Tak od tohoto okamžiku se už asi začal cítit jako doma, vydržel si tam lebedit dobrou půlhodinku :-).  

Krom hraní i pomáhal. Tady umýval obklady poté, co jsme je vyspárovali. Řídil se heslem,  co je mokré, to je čisté. 
 Hrozně ho to bavilo, akorát nebylo jisté, jestli nepůjdou dolů i ty spáry :-).


  
Aby to nevypadalo, že Míša je jenom vzorný, tak na závěr jedna typická fotka posledních dnů. Míša se naučil, že jak není po jeho, okamžitě klečí na zemi. Sice mu to není nic platné, ale vysvětlujte mu to :-).

A abych nekončil tak autisticky, tak ještě mini reportáž s dnešního modrého dne autíků. 
Dneska bylo setkání rodičů a dětí na Hřišti bez bot, pořádané sdružením rodin s autisty na jihu Čech. Odpoledne se vydařilo, Míša se vyřádil úžasně. Dokonce vydržel i chvilku poslouchat hranou pohádku. Takže díky moc za pozvání a organizaci :-). Jako třešinku na dortu jsme dostali i nádherné tričko:A to je pro dnešek vše, mějte se moc fajn a můžete se těšit na dalši příspěvek, bude malé překvápko :-).
4 komentáře:

 1. Krásný příspěvek. jsem ráda, že nebylo nic zlomené. A to tričko je úúúžasnéééé.

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj, jsem tu poprvé. Máš pěkný zajímavý blog. Mám taky malého raracha. To je dobře, že ten Váš neměl nic zlomeného. Pěkný článeček. Příjemný den.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za pochvalu blogu :-). Vám také příjemný den a všem příjemně strávené velikonoce.

   Vymazat
 3. Ahojky,tak jsem ráda ,že nemáte sádru:-)Tu pohotovost si dovedu dost živě představit,no ale zvládli jste to hezky a hlavně že není nic zlomeného...
  Tak bydlení už se rýsuje,vidím kachličky v kuchyňce atd..:-)Super!!!No píseček se líbi i u nás teda hlavně to sypání kolem:-)Tak se mějte hezky a těšíme se na nové zprávy z domova....
  PS:triko je moc hezké:-)

  OdpovědětVymazat