pátek 20. července 2012

Prázdniny 2

Souhrn co je u nás nového. Tedy nového není v podstatě nic :-). Míša je zmatený ze změny režimu a projevuje se to u něj zvýšenou mírou vztekání. Krom vztekání, ale naštěstí stihneme i užívat trochu prázdniny.

Na začátku července jsem měl tři dny volna, tak jsme s Míšou podnikli výlet na Temelín. Chladící věže se mu líbily, hlavně jak tam kape voda a jde pára.

Potom jsme si také jako správní chlapi museli něco dobrého uvařit. Ten bordel na lince k tomu samozřejmě patří :-).

A zbyl i čas na nějaké to skládání
 A skládání ....
Poté byl týden sám u babičky, což bylo pro nás fajn :-). Nikdy bych nevěřil, že chození do práce, budu říkat dovolená :-).
Míša to zvládl u babičky v pohodě. Je tam docela zvyklý a hlavně, může tam lítat celý den venku na zahradě. Babička je hrozně hodná a Míša toho patřičně zneužívá. Návrat od babičky a přechod do "normálního" režimu je tedy opravdu náročný. Mamka by mohla vyprávět, má teď s Míšou dovolenou.

Míša pomáhal mamce lepit tapety. Na fotce to vypadá pěkně, ale v praxi ho bylo spíš problém uhlídat, aby se někde nepřilepil :-)-

Jelikož počasí není nic moc, je potřeba Míšu zabavit něčím i doma. Tady skládá  Quercetti, sice si  vzory zásadně  vymýšlí sám, ale baví ho to.

 Momentálně jsem u nás novým hitem číslice a hlavně písmenka. Míšu úplně fascinují a pořád mu je musíme říkat. Koupili jsme mu pěknou knížečku s písmenky. Písmenka se vkládají do šablony. Kombinace písmenka - vkládačka se mu hrozně líbí.
 Jinak skládá puzzle, obrázky a zkoušeli jsme i obrázek na kostkách, ale ten zatím nepochopil.

Také byl s mamkou v ZOO. Měli tam dobrou šou, to Vám musím popsat.
Pro objasnění, Míša chodí čůrat na záchod a udělal si nějakou asociaci, že do vody se čůrat může. Jak tedy vidí někde vodu, stahuje kalhoty a jde na věc.
Tak a zpět k ZOO. Hned kousek od vchodu je lávka nad vodou, kde žijí želvičky a jiná vodní havěť. Míšovi najednou probleskla asociace voda = čůrat, využil tedy nestřežené chvilky a k pobavení širokého okolí si začal sundavat plenku ( Na výlety mu dáváme raději plenku, neboť si sám na WC neřekne). Tu odhodil suverénně na chodník a začal zaujímat svůj postoj. Naštěstí mamka stihla doběhnout zavčas, tak k žádné ekologické katastrofě nedošlo :-).

V ZOO si Míšovi líbila hlavně vydra.

Plameňáci a jejich synchronizované chrápání.

 A samozřejmě dětské hřiště :-).

 Pro dnešek vše, mějte se fajn a užívejte prázdniny.


1 komentář:

  1. Míša je velmi šikovný, tolik toho zvládne...Krásné obrázky.

    OdpovědětVymazat