pondělí 2. července 2012

Prázdniny

Po delší odmlce opět pár informací od nás.

Před začátkem prázdnin jsme měli ve školce malé posezení s učitelkami a rodiči. Míša nechápal, proč se jde odpoledne do školky a dělal scény. Trošku popovídat jsme ale stihli :-). Jak jsme se dozvěděli, Míša bude mít od září novou paní učitelku. Sice je také hrozně fajn, ale nám je to docela líto. Ta stávající si s Míšou úžasně rozuměla a byla prostě skvělá. No uvidíme :-).

Krom paní učitelky, Míša přišel i o assistetku Vlaďku. Jednou týdně ho měla hoďku a půl nastarosti a parádně si spolu rozuměli. Vlaďka úspěšně dostudovala a vrhla se do pracovního procesu :-). Tak držíme palce, ať se daří! Zítra tedy Míšu čeká seznamování s novou asistetnkou, tak snad to proběhne hladce.

Jinak užíváme prázdniny neboť školka má až do 20. srpna zavřeno. Teda nevím, jestli užíváme je to správné slovo :-). Míša má opět období vzdoru :-(. Dneska jsme spolu absolvovali dvou hodinových výlet do lékárny. Normálně je to cesta tak na 15 minut. Většinu času strávil Míša plazením se po chodníku za děsného řevu. V lékárně následně vytřel podlahu a předváděl záchvat padoucnice. To vše jenom proto, že chtěl zrovna jet autem a ne jít pěšky do lékárny.
Nejlepší je ovšem pozornost širokého okolí, kterou samozřejmě dítě zmítající se na zemi okamžitě přiláká :-). Skupinka důchodců na lavičcce určitě vypisovala sázky, jak celý incident dopadne :-).

Odpoledne jsme ještě nacvičovali chůzi do jednoty (cca 30 metrů). První dva pokusy skončily návratem domů s řevem. Na potřetí Míša konečně pochopil, že autem se nepojede a jeho snaha si prosadit svojí nemá žádný efekt. Dal mi vzorně ručičku a šli jsme nakoupit. Po předchozím vztekání a válení se po zemi ani památky. Akorát ty moje zdecimované nervy :-)

Krom vztekání má Míša i světlejší chvilky :-).  Tak třeba hraje basket :-)

Fotbal.
Cachtá se ve vodě.

Řádí na pískovišti (Míšova oblíbená pláž uprostřed parkoviště :-)).

A samozřejmě k létu patří i nějaké to občerstvení.

Mějte se fajn a užívejte prázdniny.

1 komentář:

  1. No,opět musím napsat že Míša je úplně jako Justýnka:-)Stačí že jdeme tady kousek vedle do ulice k ségře a zastavujeme u každého auta,do každého chce nasedat a jet...Koukám Míša se taky moc rád vozí:-)

    OdpovědětVymazat