neděle 28. října 2012

Podzimní rýma


Už jsem dlouho nepsal, tak jenom pár řádků, co se u nás děje.
Míša chytil nějaký kašel a větší rýmu, tak byl 14 dní doma. A jako vždy, bylo to náročných 14 dní :-).

Návštěva paní doktorky proběhla celkem v klidu, Míša si tam chodí pohrát a sníst dobrůtky (paní doktorka tam má vždycky nějaký pamlsek :-). Paní doktorka mu ukazovala stetoskop a pak poslouchala, jak dýchá. To si Míša nebyl moc jistý, co se děje, ale proběhlo to hladce. Sranda byla při následující kontrole, kdy si Míša došel pro stetoskop a chtěl od paní doktorky dobrovolně poslechnout :-).Už si stačil udělat rituál, doktorka = stetoskop :-}.

Jinak co se týká domácí léčby, tak samozřejmě veškeré pokusy o léčbu Míša bojkotuje. Neustále se svléká, lítá jako blázen a o nějakém pocení nebo nedej bože ležení v posteli, se nám může akorát tak zdát.

Oblíbil si v televizi jeden díl Ninja faktor (sportovní soutěž) a ten si pouštěl celých 14 dní dokola od rána do večera. Koukat sám samozřejmě nechtěl, tak jsme museli koukat s ním (neustále nás tahal do pokoje k televizi). Aby to nebylo pro nás tak jednoduché, průběžně kontroloval, zda dáváme pozor. Tj. zda tleskáme každému úspěšnému pokusu sportovce a zda čteme správně všechny titulky. Kdyby to bylo jednou, dvakrát za den, tak by to byla sranda, ale pokud to vidíte 14 dní, každý den 100x, tak to je na psychiatra :-). 

U toho koukání bylo ještě třeba dávat pozor, aby si Míša nezlomil vaz, případně aby nám nezlámal žebra, neboť vždycky propadne nějakému Ninja transu. Lítá po pokoji, skáče z postele, leze po nás, prostě napodobuje Ninju :-). Jo, tak tomuhle se u nás říká léčba :-).

Další hororovou kapitolou jsou kapky do nosu. Jako na potvoru to jsou takové hnědé, silně barvící. O naší snaze jejich aplikace vypovídá mnoho hnědých skvrn v širokém okolí :-). Příště nám bude paní doktorka muset napsat dávku pro koně, neboť ztráty jsou obrovské :-).

V pondělí jdeme léčbu ukončit a Míša už půjde do školky. Už se tam těší (no a my tedy taky :-))).
Mějte se fajn.
MisikAutik

Jedna fotečka focená 7.10, to by jeden při pohledu z okna nevěřil.3 komentáře:

  1. Tak vidím, že Jenda je na tom podobně. Asi 14 dní má kašel, rýmu, u televize neposedí, lítá, skáče. JEN ty kapky do nosu mám z lékárny - bezbarvé...Dnes mám pěkně ulepenou podlahu od sirupu, Jenda mi do toho strčil rukou a já jsem půlku vylila na podlahu. Trošku sci-fi, ale žijem, ne? :-P

    OdpovědětVymazat
  2. Tak jsem přečetla celý blog...moc se mi líbí, že jste na to dva, hrozně fandím. málokdy se vidí, že se apojuje tak pěkně i tatínek..(oproti Amelii.která je na Jeníka sama).jinak na Míšovi bych vůbec nepoznala, že má autismus. Je uměvavý a šikulka.

    OdpovědětVymazat