pondělí 10. června 2013

Grand Prix kachničky a jiné radosti

Míšu konečně opustila Autitýda (hurááá)! Toho je třeba využít a tak teď doháníme co se dá.

Minulý týden jsme tedy stihli focení v ateliéru. Zjistili jsme totiž, že máme tisíce fotek, ale žádné pěkné, kde jsme všichni pohromadě. Focení s Míšou bylo trochu akční, neboť ateliér skýtal ohromné množství dosud neprozkoumaných předmětů. To samozřejmě Míša nemohl nechat jen tak a neustále odbíhal něco zkoumat. Paní fotografka ho tedy naaranžovala do nějaké rozumné polohy a než se otočila, byl Míša v trapu :-). Aby to neprobíhalo tak úplně hladce, tak se mu ještě podařilo několikrát vypnout osvětlovací lampy :-). Jak říkám akční focení :-).

Po focení chtěl Míša do adrenalin parku a nedalo se mu to rozmluvit. Taky kam jít od fotografa jinam, že jo. Sváteční boty a košili je třeba řádně otestovat alespoň v metru bahna (povodně se nepovažují za vhodnou výmluvu:-)). No tak jsme vyrazili vstříc osudu. Zázrakem tam probíhala nějaká sportovní akce pro zaměstnance O2 a tak měli otevřeno.
Míša řádil na trampolíně, kde byl úplně sám (kdo jinej by tak taky v tom bahně lezl :-)).
Ale hlavně si konečně mohl zalézt v síťovém bludišti.
 
Už to zkoušel loni, ale bál se sjet toboganem a tak byl problém dostat ho z té výšky ven.
Naštěstí letos už mu tobogan nevadil a tak řádil ostošest :-).

Další akcí bylo kolo, které Míša dostal loni na podzim. Letos už jsme trochu zkoušeli, ale pořád měl problém se šlapáním. Je to ale náš šikula a nevzdal to. Tento týden se zadařilo a Míša už šlape jedna báseň.

Aby těch akcí nebylo málo, tak jsme v neděli vyrazili na Grand Prix Kachničky na podporu Jihočeské Aply. Míša se vyřádil na hřišti, ale kachničky moc nechápal. Pořád se zouval, že chce do vody. Nemohl pochopit, proč všichni koukají na vodu a nikdo se nepokouší utopit v divokých peřejích :-).
Chvilku jsme tedy museli čekat, což se Míšovi moc nelíbilo, ale nakonec jsme se dočkali a závod začal :-).
Celkem se sešlo 1500 kachniček, tak bylo na co koukat :-).
Ke konci závodu už nás začalo zlobit počasí, tak jsme museli prchnout do auta. Aby toho nebylo málo, tak jsme ještě jeli ke kamarádům, kde jsme absolvovali velkou procházku k rybníku (Míša kupodivu vzorně šel) a večerní grilovačku. Prostě super den. Domů jsme se tedy dostali až večer a Míša už byl utahaný jako kotě, ale zářil nadšením :-). Doufám, že mu zase chvilku vydrží tohle lepší období a ještě stihnem  něco podniknout.


3 komentáře:

  1. No to bylo akcí v jednom dni, to bych dala s našima malošema v případě, že bych na ně měla na oba kšíry a vodítka :D

    OdpovědětVymazat
  2. Super výlet. Je fajn, že viete malému príjemne zorganizovať deň.

    OdpovědětVymazat